Trumpai apie save.

 

Esu Tomas Olšauskas, gimiau menininkų Veros ir Jono šeimoje.

1985-aisiais baigiau Panevėžio vaikų dailės mokyklą, vėliau studijavau ir baigiau Kauno S. Žuko dailės technikumą, meninio stiklo apdirbimo specialybę.

Po mokslų tapau verslininku ir atidariau savo kavinę - užeigą “Trabis“. 1996 m.  patekau į Lietuvos rekordų knygą - didžiausias cepelinas (42 kg.) išvirtas lauko sąlygomis Laisvės aikštėje, Panevėžyje, studentų šventės “Pan-vėžys 96“ metu.

 

Mane domina netradicinės meno rūšys, viena jų yra tatuiruotės.

Tatuiruočių menas, tai amžina neribotų galimybių meno rūšis. Tattoo tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi 1997 m., o po metų atidariau savo pirmąją  studiją „Trabitattoo“. Vėliau turėjau garbės dirbti Palangoje su meistru Giedriumi (dabar „Angistattoo), tattoo studijose „Totemas“ (Šiauliai), meistru Ramu  „Ugnies kaukė“ (Vilnius), „American body art“ (Paryžius).

2000-aisiais atidariau studiją „Tomastattoo“. Nuo tada dirbu savo studijoje Panevėžyje, dalyvauju įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Bodypainting‘as - tapyba ant žmogaus kūno. Tai yra menas, kuris gyvuoja trumpiau nei yra kuriamas. Juo susidomėjau 2000 m. Pirmasis viešas pasirodymas įvyko tais pačiais metais „Tomastattoo“ studijos pristatymo metu Panevėžyje. Vėliau pasirodymai vyko įvairiuose Lietuvos miestų  kultūriniuose renginiuose, reklaminiuose pristatymuose, naktinių klubų programose ir t.t. 2006 ir 2007 m.  dalyvavau „World body painting festival“,   Seebodene (Austrija).

 

Muzika, kaip meninė išraiška, visada man buvo labai svarbi. „Trabi“ užeigoje esu surengęs daug roko grupių koncertų, vėliau pats pradėjau groti džembėmis. Džembės (afrikietiški būgnai) lydi mane ir mano bodypainting‘o pasirodymus nuo 2001 m. kai su aktoriumi Andrium subūrėm grupę „Dauš‘ms“. Tais pačiais metais susijungėm su grupe „Macrabangai“ iš Vilniaus. Nuo tada mūsų grupė vadinasi „Macrabangų Dauš‘ms“. Mes sujungiame perkusiją su tapyba ant žmogaus kūno. Gyva muzika – gyvas piešinys!

 

Maloniai kviečiu aplankyti mano darbų galeriją.

 

Tomastattoo